CUS250LD-3
Numărul produsului DigiKey
285-CUS250LD-3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS250LD-3
Descriere
AC/DC CONVERTER 3.3V 250W
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis, Înveliș conformal Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS250LD-3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
50 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
90%
Tip
Cadru deschis, Înveliș conformal
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
3,3V
Mărime/Dimensiune
7,80" L x 4,00" l x 1,18” Î (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm)