CUS200M-48/A
Numărul produsului DigiKey
285-CUS200M-48/A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS200M-48/A
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS200M-48/A Modele
Curent - Ieșire 1
4.2 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,50" L x 3,54" l x 1,69" Î (139,7mm x 90,0mm x 43,0mm)