CUS200M-18
Numărul produsului DigiKey
285-CUS200M-18-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS200M-18
Descriere
AC/DC CONVERTER 18V 200W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 18V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS200M-18 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
11.2 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
94%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
18V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,22" Î (127,0mm x 76,2mm x 31,0mm)