CUS150M48
CUS150M48
TDK-Lambda CUS150M Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
CUS150M-48
Numărul produsului DigiKey
285-CUS150M-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS150M-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS150M-48 Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
3.12 A
Ambalaj
Cutie
Eficiență
94%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,24" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)