CUS150M-18
Numărul produsului DigiKey
285-CUS150M-18-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS150M-18
Descriere
AC/DC CONVERTER 18V 120W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 18V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS150M-18 Modele
Curent - Ieșire 1
6.66 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
18V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,24" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)