CUS150M-12
Numărul produsului DigiKey
285-CUS150M-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS150M-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS150M-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
10 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Eficiență
94%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,24" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)