CUS1200M-48
Numărul produsului DigiKey
285-CUS1200M-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS1200M-48
Descriere
AC-DC, MEDICAL, 85-265V, 48V 25A
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
25 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
95,5%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
7,36" L x 3,66" l x 1,67" Î (187,0mm x 93,0mm x 42,5mm)