CUS100ME-24
Numărul produsului DigiKey
285-CUS100ME-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS100ME-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS100ME-24 Modele
Curent - Ieșire 1
4.16 A
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,24" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)