CSS65A-19
Numărul produsului DigiKey
285-2692-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSS65A-19
Descriere
AC/DC CONVERTER 19V 65W
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 19V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSS65A-19 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.43 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
89%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
19V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,20" Î (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)