CN50B110-15
Numărul produsului DigiKey
285-CN50B110-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CN50B110-15
Descriere
DC-DC, RAILWAY, 51W, 43-160V, 15
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 3,4A 43V - 160V Intrare
Modele EDA/CAD
CN50B110-15 Modele
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Eficiență
87,5%
Tensiune - Intrare (Min)
43V
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,30" L x 1,46" l x 0,50" Î (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)
Curent - Ieșire (Max)
3,4A
Putere (wați)
50.4 W