CN50B110-12
Numărul produsului DigiKey
285-CN50B110-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CN50B110-12
Descriere
DC-DC, RAILWAY, 50.4W, 43-160V,
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 4,2A 43V - 160V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CN50B110-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Izolație
3 kV
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Placă de bază, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
88%
Tip
Modul izolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
43V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Pachet/cutie
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,30" L x 1,46" l x 0,50" Î (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UKCA
Curent - Ieșire (Max)
4,2A
Număr standard
50155; 62368-1
Putere (wați)
50.4 W