CN300B110-24/CO
Numărul produsului DigiKey
285-CN300B110-24/CO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CN300B110-24/CO
Descriere detaliată
Modul izolat, Înveliș conformal Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 12,5A 43V - 160V Intrare
Modele EDA/CAD
CN300B110-24/CO Modele
Putere (wați)
300 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tip
Modul izolat, Înveliș conformal
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
43V
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Curent - Ieșire (Max)
12,5A