CN300B110-15
Numărul produsului DigiKey
285-CN300B110-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CN300B110-15
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 20A 43V - 160V Intrare
Modele EDA/CAD
CN300B110-15 Modele
Putere (wați)
300 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
43V
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Curent - Ieșire (Max)
20A