CN200B110-15
Numărul produsului DigiKey
285-CN200B110-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CN200B110-15
Descriere
DC-DC, PCB MOUNT, HALF BRICK, IN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 13,4A 43V - 160V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CN200B110-15 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
201 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
43V
Pachet/cutie
Bloc parțial
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc parțial
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
13,4A