CCG6-12-12SF
Numărul produsului DigiKey
285-CCG6-12-12SF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG6-12-12SF
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 6W
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V 500mA 4,5V - 18V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG6-12-12SF Modele
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 95°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Mărime/Dimensiune
0,75" L x 0,49" l x 0,45" Î (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Număr standard
Putere (wați)
6 W