CCG30-48-12D
Numărul produsului DigiKey
285-CCG30-48-12D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG30-48-12D
Descriere
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12V -12V – – 1,25A, 1,25A 18V - 76V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG30-48-12D Modele
Putere (wați)
30 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Eficiență
91%
Număr de ieșiri
2
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
76V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,39" Î (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
-12V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
1,25A, 1,25A