CCG1R5-24-03SF
Numărul produsului DigiKey
285-CCG1R5-24-03SF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG1R5-24-03SF
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 1.32W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 400mA 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG1R5-24-03SF Modele
Putere (wați)
1.3 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Ieșire reglabilă, activare/dezactivare de la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
73%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,62" L x 0,41" l x 0,45" Î (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Curent - Ieșire (Max)
400mA