CCG1R5-12-15DF
Numărul produsului DigiKey
285-CCG1R5-12-15DF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG1R5-12-15DF
Descriere
DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -15V – – 50mA, 50mA 4,5V - 18V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG1R5-12-15DF Modele
Putere (wați)
1.5 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
78%
Număr de ieșiri
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
0,62" L x 0,41" l x 0,45" Î (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Tensiune - Ieșire 2
-15V
Curent - Ieșire (Max)
50mA, 50mA