CCG1R5-12-12DR
Numărul produsului DigiKey
285-CCG1R5-12-12DR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG1R5-12-12DR
Descriere
DC DC CONVERTER +/-12V 1.56W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12V -12V – – 65mA, 65mA 4,5V - 18V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG1R5-12-12DR Modele
Putere (wați)
1.6 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
78%
Număr de ieșiri
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 6-SMD
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
0,62" L x 0,41" l x 0,45" Î (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Tensiune - Ieșire 2
-12V
Curent - Ieșire (Max)
65mA, 65mA