CCG1R5-12-03SF
Numărul produsului DigiKey
285-CCG1R5-12-03SF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG1R5-12-03SF
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 1.32W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 400mA 4,5V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CCG1R5-12-03SF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1.3 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, activare/dezactivare de la distanță, OCP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
74%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
0,62" L x 0,41" l x 0,45" Î (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
400mA