CCG10-48-15DF
Numărul produsului DigiKey
285-CCG10-48-15DF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG10-48-15DF
Descriere
DC DC CONVERTER +/-15V 10.2W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -15V 340mA, 340mA 18V - 76V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG10-48-15DF Modele
Putere (wați)
10 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
2
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
76V
Mărime/Dimensiune
0,75" L x 0,49" l x 0,45" Î (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Tensiune - Ieșire 2
-15V
Curent - Ieșire (Max)
340mA, 340mA