CCG10-24-15SF
Numărul produsului DigiKey
285-CCG10-24-15SF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG10-24-15SF
Descriere
DC DC CONVERTER 15V 10.5W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V 700mA 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG10-24-15SF Modele
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Ieșire reglabilă, activare/dezactivare de la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Mărime/Dimensiune
0,75" L x 0,49" l x 0,45" Î (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Curent - Ieșire (Max)
700mA
Număr standard
Putere (wați)
11 W