CC1R5-2405SF-E
Numărul produsului DigiKey
445-2457-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CC1R5-2405SF-E
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 300mA 18V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CC1R5-2405SF-E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
300mA
Prod.
Putere (wați)
1.5 W
Serie
Tensiune - Izolație
500 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 7-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,65" L x 0,65" l x 0,34" Î (16,5mm x 16,6mm x 8,5mm)