CC15-4803SFH-E
Numărul produsului DigiKey
CC15-4803SFH-E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CC15-4803SFH-E
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 4,5A 36V - 76V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
4,5A
Prod.
Putere (wați)
15 W
Serie
Tensiune - Izolație
1 kV
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
36V
Tensiune - Intrare (Max)
76V
Pachet/cutie
Modul 20-DIP, 17 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,51" L x 1,17" l x 0,27" Î (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)