CC15-2415SFH-E
Numărul produsului DigiKey
CC15-2415SFH-E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CC15-2415SFH-E
Descriere
DC DC CONVERTER 15V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – 1A 18V - 36V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1A
Prod.
Putere (wați)
15 W
Serie
Tensiune - Izolație
1 kV
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 20-DIP, 17 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,51" L x 1,17" l x 0,27" Î (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)