CC15-2415SFH-E | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | CC15-2415SFH-E-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CC15-2415SFH-E |
Descriere | DC DC CONVERTER 15V 15W |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – 1A 18V - 36V Intrare |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Ieșire (Max) 1A |
Prod. | Putere (wați) 15 W |
Serie | Tensiune - Izolație 1 kV |
Ambalaj Tavă | Aplicații ITE (Comercial) |
Stare piesă Activ | Caracteristici – |
Tip Modul izolat | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Număr de ieșiri 1 | Eficiență 89% |
Tensiune - Intrare (Min) 18V | Tip montare Orificiu străpuns |
Tensiune - Intrare (Max) 36V | Pachet/cutie Modul 20-DIP, 17 conductori |
Tensiune - Ieșire 1 | Mărime/Dimensiune 1,51" L x 1,17" l x 0,27" Î (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm) |