CC10-2412SF-E
Numărul produsului DigiKey
445-2441-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CC10-2412SF-E
Descriere
DC DC CONVERTER 12-15V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12 – 15V – – 1A 18V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
CC10-2412SF-E Modele
Curent - Ieșire (Max)
1A
Prod.
Putere (wați)
10 W
Serie
Tensiune - Izolație
500 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,40" L x 0,89" l x 0,33" Î (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)