CC10-2412DF-E
Numărul produsului DigiKey
445-2440-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CC10-2412DF-E
Descriere
DC DC CNVRTR +/-12V +/-15V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12 – 15V -12 – -15V – 450mA, 450mA 18V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
CC10-2412DF-E Modele
Curent - Ieșire (Max)
450mA, 450mA
Prod.
Putere (wați)
10 W
Serie
Tensiune - Izolație
500 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
2
Eficiență
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,40" L x 0,89" l x 0,33" Î (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)