CC10-2403SF-E
Numărul produsului DigiKey
445-2438-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CC10-2403SF-E
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 2,5A 18V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CC10-2403SF-E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Prod.
Putere (wați)
10 W
Serie
Tensiune - Izolație
500 V
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 7-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,40" L x 0,89" l x 0,33" Î (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)