ANT016008LCD1575MA1
Numărul produsului DigiKey
445-15174-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-15174-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT016008LCD1575MA1
Descriere
RF ANT 1.575GHZ/2.4GHZ CHIP SLD
Referință client
Descriere detaliată
1,575GHz, 2,4GHz GPS Cip Antenă RF 1,574GHz – 1,576GHz, 2,4GHz – 2,484GHz -2,9dBic, 2,97dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT016008LCD1575MA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de benzi
2
Producător
TDK
VSWR
4
Serie
Pierdere la retur
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Amplificare
-2,9dBic, 2,97dBi
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Familie/Standard RF
Navigație
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz), UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz, 2,4GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
1,574GHz – 1,576GHz, 2,4GHz – 2,484GHz
Înălțime (Max)
0,016" (0,40mm)