LL-120-24-00-00-00
LL-120-24-00-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
LL-120-24-00-00-00
Numărul produsului DigiKey
1487-1183-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LL-120-24-00-00-00
Descriere
THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 122W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lichid la lichid Ansamblu termoelectric 122 W
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LL-120-24-00-00-00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune
24 V
Producător
Tark Thermal Solutions
Localizare ventilator
Serie
Putere - Intrare
101 W
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-10°C – 62°C
Stare piesă
Activ
Greutate
1,8lb (816,5g)
Tip transfer termic
Lichid la lichid
Dimensiuni - General
140mm L x 60mm l x 44mm Î
Putere - Răcire
122 W
Număr produs de bază
Curent
4.2 A