DA-135-24-02-00-00
MFG_DA-1x5-24-02-00-00_A
DA-135-24-02-00-00
Numărul produsului DigiKey
1487-1185-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DA-135-24-02-00-00
Descriere
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 135W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Direct în aer Ansamblu termoelectric 135 W
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DA-135-24-02-00-00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune
24 V
Producător
Tark Thermal Solutions
Localizare ventilator
Latură caldă
Serie
Putere - Intrare
166 W
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-10°C – 42°C
Stare piesă
Activ
Greutate
6,4lb (2,9kg)
Tip transfer termic
Direct în aer
Dimensiuni - General
300mm L x 152mm l x 94mm Î
Putere - Răcire
135 W
Număr produs de bază
Curent
6.9 A