DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
Numărul produsului DigiKey
1487-1157-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DA-034-24-02-00-00
Descriere
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 34W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Direct în aer Ansamblu termoelectric 34 W
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DA-034-24-02-00-00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune
24 V
Producător
Tark Thermal Solutions
Localizare ventilator
Latură caldă
Serie
Putere - Intrare
46 W
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-10°C – 46°C
Stare piesă
Activ
Greutate
0,992lb (449,96g)
Tip transfer termic
Direct în aer
Dimensiuni - General
100mm L x 80mm l x 73,14mm H
Putere - Răcire
34 W
Număr produs de bază
Curent
1.9 A