AA-200-24-44-00-XX
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-200-24-44-00-XX
Numărul produsului DigiKey
926-1046-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AA-200-24-44-00-XX
Descriere
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Aer la aer Ansamblu termoelectric 193 W
Categorie
Curent
11.3 A
Producător
Tark Thermal Solutions
Tensiune
24 V
Serie
Localizare ventilator
Partea caldă/partea rece
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 55°C
Stare piesă
Activ
Greutate
15lb (6,8kg)
Tip transfer termic
Aer la aer
Dimensiuni - General
400mm L x 180mm l x 178mm Î
Putere - Răcire
193 W