AA-060-12-22-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-060-12-22-00-00
Numărul produsului DigiKey
926-1057-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AA-060-12-22-00-00
Descriere
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 58W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Aer la aer Ansamblu termoelectric 58 W
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AA-060-12-22-00-00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune
12 V
Putere - Intrare
74 W
Temperatură de funcționare
-10°C – 51°C
Greutate
5,5lb (2,5kg)
Dimensiuni - General
230mm L x 122mm l x 146,2mm Î
Putere - Răcire
58 W
Număr produs de bază
Curent
6.2 A