AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
Numărul produsului DigiKey
926-1054-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AA-035-24-22-00-00
Descriere
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Aer la aer Ansamblu termoelectric 33 W
Categorie
Tensiune
24 V
Putere - Intrare
50.4 W
Temperatură de funcționare
-10°C – 52°C
Greutate
2,2lb (997,9g)
Dimensiuni - General
180mm L x 83,3mm l x 137,8mm Î
Putere - Răcire
33 W
Număr produs de bază
Curent
2.2 A