AA-027-12-22-00-00
AA-027-12-22-00-00
AA-027-12-22-00-00
Numărul produsului DigiKey
926-1052-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AA-027-12-22-00-00
Descriere
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 28.5W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Aer la aer Ansamblu termoelectric 28.5 W
Categorie
Tensiune
12 V
Producător
Tark Thermal Solutions
Localizare ventilator
Partea caldă/partea rece
Serie
Putere - Intrare
37.2 W
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-10°C – 39°C
Stare piesă
Activ
Greutate
2,2lb (997,9g)
Tip transfer termic
Aer la aer
Dimensiuni - General
107mm L x 84mm l x 138,2mm Î
Putere - Răcire
28.5 W
Număr produs de bază
Curent
3.1 A