TCMC7FNT101-RD
Numărul produsului DigiKey
931-TCMC7FNT101-RD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TCMC7FNT101-RD
Descriere
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 100mA DCR 4,2Ohm
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Taoglas Limited
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Tavă
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță la frecvență
100 µH @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,181" L x 0,126" l (4,60mm x 3,20mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Înălțime (Max)
0,120" (3,05mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4,2Ohm
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Valoare nominală tensiune - C.c.
60V