SWLP.2450.12.4.B.02
Numărul produsului DigiKey
931-1115-2-ND - Bandă și mosor (TR)
931-1115-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
931-1115-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SWLP.2450.12.4.B.02
Descriere
RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLDR SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz WLAN, Zigbee™ Zonă ceramică Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 2dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SWLP.2450.12.4.B.02 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
3
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Amplificare
2dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
802.15.4, Wi-Fi
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Înălțime (Max)
0,157" (4,00mm)