GP.1575.25.4.A.02
Numărul produsului DigiKey
931-1015-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GP.1575.25.4.A.02
Descriere
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,575GHz GPS Zonă ceramică Antenă RF 1,570GHz – 1,580GHz 1,55dBic Pin Adeziv
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
1,2
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
-10dB
Ambalaj
Tavă
Amplificare
1,55dBic
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Navigație
Terminație
Pin
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
1,570GHz – 1,580GHz
Înălțime (Max)
0,197" (5,00mm)