FXUWB20.01.0100C
Numărul produsului DigiKey
931-1525-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FXUWB20.01.0100C
Descriere
ULTRA WIDE BAND FLEX ANTENNA 3.1
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4,05GHz, 7,1GHz, 9,25GHz UWB FlexPIFA Antenă RF 3,1GHz – 5GHz, 6GHz – 8,2GHz, 8,2GHz – 10,3GHz 4,2dBi, 5,8dBi, 6,6dBi Element tip tată SMA Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
FXUWB20.01.0100C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la retur
Producător
Taoglas Limited
Amplificare
4,2dBi, 5,8dBi, 6,6dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
10 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
SHF (f > 4GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
4,05GHz, 7,1GHz, 9,25GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
3,1GHz – 5GHz, 6GHz – 8,2GHz, 8,2GHz – 10,3GHz
Înălțime (Max)
0,004" (0,10mm)