FXC.24.A.DG
Numărul produsului DigiKey
931-FXC.24.A.DG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FXC.24.A.DG
Descriere
RFID ANTENNA 13.56MHZ NFC
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Antenă RFID 13,56MHz
Categorie
Frecvență
13,56MHz
Producător
Taoglas Limited
Caracteristici
Comunicații în câmp apropiat (NFC)
Serie
Mărime/Dimensiune
24,00mm diam. x 0,27mm Î