FXC.16.52.0075X.A.DG
Numărul produsului DigiKey
931-FXC.16.52.0075X.A.DG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FXC.16.52.0075X.A.DG
Descriere
RFID ANTENNA 13.56MHZ 16MM DIA
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Antenă RFID 13,56MHz
Categorie
Caracteristici
Comunicații în câmp apropiat (NFC)
Producător
Taoglas Limited
Mărime/Dimensiune
16,00mm diam. x 0,27mm Î
Serie
Grad
Ambalaj
Pungă
Calificare
Stare piesă
Activ
Număr produs de bază
Frecvență
13,56MHz