FW.24.SMA.M
Numărul produsului DigiKey
931-1491-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FW.24.SMA.M
Descriere
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi Scripete, Drept Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 4,4dBi Element tip tată SMA Suport conector
Categorie
VSWR
3
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
-10dB
Serie
Amplificare
4,4dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
2 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Bluetooth, Wi-Fi
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
IP67
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Înălțime (Max)
12,087" (307,00mm)