ASGGB254.A
ASGGB254.A
Numărul produsului DigiKey
931-ASGGB254.A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ASGGB254.A
Descriere
ASGGB254.A ACTIVE GNSS SURFACE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Zonă ceramică Antenă RF – 1dBi, 2,7dBi, 2,1dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Categorie
VSWR
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
1dBi, 2,7dBi, 2,1dBi
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
LNA, Filtru
Stare piesă
Activ
Terminație
Aliaj de lipit
Familie/Standard RF
Navigație
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Grad
Frecvență (Centru/bandă)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Calificare
Interval de frecvență
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip antenă
Zonă ceramică
Înălțime (Max)
0,254" (6,45mm)