AP.10E.07.0039B
Numărul produsului DigiKey
931-1147-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AP.10E.07.0039B
Descriere
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,575GHz GPS Zonă ceramică Antenă RF 1,574GHz – 1,576GHz -10dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Ambalaj
Tavă
Amplificare
-10dBic
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 39mm, LNA, Filtru
Familie/Standard RF
Navigație
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
1,574GHz – 1,576GHz
Înălțime (Max)
0,244" (6,20mm)