ALPDF254.07.0100C
Numărul produsului DigiKey
931-ALPDF254.07.0100C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ALPDF254.07.0100C
Descriere
ACTIVE L-BAND DUAL FEED PATCH AN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,542GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Zonă ceramică Antenă RF 1,525GHz – 1,559GHz -4,1dBi I-PEX MHFHT (U.FL) Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
-4,1dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 100mm, LNA, Filtru
Familie/Standard RF
Navigație
Terminație
I-PEX MHFHT (U.FL)
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,542GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
1,525GHz – 1,559GHz
Înălțime (Max)
0,327" (8,30mm)