LSEUC2012HKTR47M
Numărul produsului DigiKey
587-LSEUC2012HKTR47MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSEUC2012HKTR47MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSEUC2012HKTR47MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSEUC2012HKTR47M
Descriere
FIXED IND 470NH 3.8A 33 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Bobinat Inductor 3.8 A Max. 33mOhm 0805 (2012 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 33mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0805
Curent - Saturație (Isat)
4,5A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)