LSEUC2012HKTR47M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LSEUC2012HKTR47M |
Descriere | FIXED IND 470NH 3.8A 33 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 470 nH Ecranat Bobinat Inductor 3.8 A Max. 33mOhm 0805 (2012 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 33mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Bobinat | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 0805 (2012 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 0805 |
Curent - Saturație (Isat) 4,5A | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,031" (0,80mm) |