LSEUB4040WKT1R0M nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Taiyo Yuden
În stoc: 0
Fișă de date
1 µH Ecranat Bobinat Inductor 7.7 A Max. 10,5mOhm 1616 (4040 metric) –
Power Inductor MCOIL™ Series
LSEUB4040WKT1R0M
Numărul produsului DigiKey
587-LSEUB4040WKT1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSEUB4040WKT1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSEUB4040WKT1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSEUB4040WKT1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 7.7A 10.5 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 10,5mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1616 (4040 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1616
Curent - Saturație (Isat)
10A
Mărime/Dimensiune
0,157" L x 0,157" l (4,00mm x 4,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)